system bukmacherski
typy bukmacherski, na których zarobisz
Zakłady sportowe

TYPY BUKMACHERSKIE NA KTÓRYCH ZAROBISZ

Każdy z nas na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że typy bukmacherskie, które wyznaczamy do swoich kuponów mają niebagatelne znaczenie i to one w dużej mierze decydują o tym czy uda nam się na zakładach bukmacherskich zarobić pieniądze czy też raczej obejdziemy się smakiem i znajdziemy się wśród licznego grona 95 % osób, które tracą pieniądze w ten sposób zamiast je zarabiać.

Jak zatem znaleźć się w 5 % grupie szczęśliwców i zarobić na zakładach bukmacherskich pieniądze ? Trzeba wyznaczać odpowiednie typy bukmacherskie. Skąd je wziąć?

Skąd wziąć dobre typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie mogą pochodzić z dwóch źródeł :

  • Własnej analizy
  • Osób trzecich, te natomiast rozróżnić można na :
  1. Typy bukmacherskie bezpłatne
  2. Typy bukmacherskie płatne

Własna analiza zmusza nas do tego by posługując się własną wiedzą, umiejętnościami oraz nabytymi informacjami (między innymi statystykami) odnaleźć odpowiedź na to jakie mecze warto postawić na swoim kuponie.

Bezpłatne typy bukmacherskie

Jeśli jednak nasze typowania nie przynoszą nam zamierzonego rezultatu i zamiast zarabiać pieniądze, częściej je tracimy możemy skorzystać z pomocy osób trzecich. Bezpłatne typy bukmacherskie możemy znaleźć w Internecie wyszukując odpowiednie blogi, na kartach którego autorzy zapisują swoje przemyślenia na temat wartościowych typów bukmacherskich. Dokładnie tego rodzaju wskazówki znajdziemy na forach, których tematyką są ogólnie rozumiane zakłady bukmacherskie. W takich miejscach codziennie pojawiają się setki typów, które w ocenie użytkowników forum są warte zagrania (można na nich zarobić).

Rozwiązanie z wybraniem bezpłatnych typów bukmacherskich wcale nie musi oznaczać, że będą one mniej skuteczne od płatnych. Dlaczego ? Ponieważ czasami wiedzą dzielą się ludzie, którzy naprawdę mają o tym pojęcie i chcą się powiedzmy sobie „popisać” przed innymi. Często również takie typy bukmacherskie są udostępniane, bo pozwala to ich autorom uczestniczyć w różnych konkursach z nagrodami.

Minusem bezpłatnych typów bukmacherskich jest fakt, że możemy otrzymywać je nieregularnie. Skoro ktoś robi coś zupełnie za darmo to nie mamy prawa wymagać od niego by zapewnił nam dostęp do typów bukmacherskich kiedy tylko sobie tego zażyczymy. Musimy być przygotowani na taką sytuację, w której będziemy chcieli skorzystać z porady, ale autor bloga czy poczytnego tematu na forum bukmacherskim nie zdecyduje się dodać nowego wpisu.

Płatne typy bukmacherskie

Płatne typy bukmacherskie najczęściej kojarzą nam się ze sprawdzoną skutecznością. Ale czy tak faktycznie jest w rzeczywistości ? Skoro ktoś pobiera opłatę za udzieloną poradę to najczęściej powinien robić to fachowo, choć nie możemy mieć 100 % pewności. Jeśli jednak wydaje nam się, że autor takich typów jest człowiekiem godnym zaufania, przedstawia dowody swoich wygranych, a cena nie jest zbyt wygórowana to możemy skusić się skorzystać z takich typów. W tym przypadku na pewno możemy liczyć na to, że właściwe typy bukmacherskie trafią na naszą skrzynkę mailową czy też do skrzynki odbiorczej naszego telefonu.

Najprościej jednak będzie jeśli skutecznie będziemy wyznaczali typy bukmacherskie SAMI ! Wymaga to jednak od nas wiedzy (nie tylko na temat samego sportu, ale i odpowiednich umiejętności analizowania, tak by dobrze wyznaczyć prawdopodobieństwo zdarzenia). Jeśli jednak będziemy potrafili wyznaczać typy bukmacherskie na własną rękę to nie tylko zapewnimy sobie najwyższą ich skuteczność, ale zawsze będziemy mieli je „pod ręką”.

Tak jak już wspomniano by wyznaczać dobre typy bukmacherskie musimy zadbać o najwyższą skuteczność W STOSUNKU do prawdopodobieństwa . Co to oznacza ? Ano nic innego, że czasami lepiej jest mieć mniejszą skuteczność typowań, ale przy wyższym kursie.

Jeśli chcemy rzetelnie ocenić jaka jest skuteczność naszych typowań to możemy przeprowadzić ciekawą analizę.

JAKIE GRAĆ TYPY BUKMACHERSKIE ? [SPRAWDŹ SWOJĄ SKUTECZNOŚĆ]

Najprościej będzie jeśli mamy dostęp do swoich archiwalnych typów i podzielimy je według następującego schematu :

KURS SKUTECZNOŚĆ [%]
1.01 – 1.39 76 %
1.4 – 1.79 59 %
1.8 – 2.49 48 %
2.5 – 3.9 39 %
>3.91 11 %

Skuteczność typów bukmacherskich

Na pierwszy rzut oka zastanawiać będziemy się co jest dla nas najbardziej opłacalne ? Pierwsza grupa ma dużą skuteczność, ale dość niskie kursy. Środkowa posiada fajne kursy i niezłą skuteczność i wydaje się być najbardziej opłacalną. Czy tak jest w rzeczywistości ?

Tak opracowana tabela pozwoli nam odpowiedzieć na jedno zasadnicze pytanie „które typy bukmacherskie są dla nas opłacalne”. By poznać odpowiedź musimy :

Pomnożyć średni kurs każdej z grup (na przykład średni kurs dla 1.01 – 1.39 to 1.2) przez naszą skuteczność.

Przykładowo zakładamy, że zebraliśmy następujące dane i otrzymaliśmy taki oto wynik :

KURS SKUTECZNOŚĆ[%] WYNIK
1.01 – 1.39 76 % 0.912
1.4 – 1.79 59 % 0.941
1.8 – 2.49 48 % 1.029
2.5 – 3.9 39 % 1.248
>3.91 (śr. 6.62) 11 % 0.728

W rzeczywistości okazało się, że skuteczność na poziomie 39 % wystarcza by grupa przedostatnia okazał się najbardziej opłacalną do zarabiania na zakładach bukmacherskich. Z tego wynika, że najlepiej jest grać typy bukmacherskie niekoniecznie o wysokiej skuteczności, ale JAK NAJWYŻSZYM WSPÓŁCZYNNIKU RÓWNANIA ŚREDNI KURS * SKUTECZNOŚĆ !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *