system bukmacherski
system w zakładach bukmacherskich
Systemy bukmacherskie

SYSTEM W ZAKŁADACH BUKMACHERSKICH

System w zakładach bukmacherskich inaczej moglibyśmy nazwać sposobem na bukmachera, systemem bukmacherskim, sposobem wygrywania na zakładach. Ideą systemu w zakładach bukmacherskich jest stworzenie takiego sposobu dobierania typów i stawek by bez względu na wyniki, prędzej czy później wygrać i wyjść na plus, inaczej mówiąc zarobić na bukmacherce.

Ale czy jest to możliwe, jeśli statystyki wskazują, że ponad 90% grających traci pieniądze na zakładach bukmacherskich? Gdybyśmy spoglądali w ten sposób to niemal natychmiast dojdziemy do wniosku, że nie ma takiej możliwości i lepiej czym prędzej porzucić nadzieje na ogranie bukmachera i zarabianie na zakładach. Jeśli jednak tym tokiem rozumowania do meczu podchodziłyby drużyny takie jak Leganes, Deportivo Alaves czy Osasuna to nie miałoby sensu, żeby wychodziły na mecz przeciwko Barcelonie, Realowi Madryt czy Atletico Madryt. Jak się jednak okazuje drużyny te mogą uprzykrzyć życie rywalom i wywozić punkt lub nawet zwycięstwo z takich ciężkich terenów, mimo tego, że 90% meczy Barcelona czy Real wygrywają.

A więc na tym prostym przykładzie widzisz, że nie ma co patrzeć na statystyki, bo Ty również możesz należeć do tych 10% osób, które ogrywają bukmachera, tak samo jak 10% drużyn ogrywa Barcelonę czy Real. Potrzebna Ci jednak będzie odpowiednia strategia gry, taktyka, która pokona silniejszego rywala. Takim sposobem, taktyką możesz nazwać system bukmacherski, który wyznacza jakie typy grać, jak je dobierać oraz po jakich stawkach to robić. Musisz wiedzieć jak zachować się w określonej sytuacji, żeby ograć bukmachera. Warto wiedzieć, że systemy bukmacherskie nakreślają także jak dobierać stawki do kolejnych zakładów (jeśli na przykład poprzednie zostały przegrane), co spowoduje, że przy kolejnym trafieniu wyjdziemy na plus.

Systemy w zakładach bukmacherskich

Widzisz zatem, że system w zakładach bukmacherskich jest niezwykle ważny, bo to on tak naprawdę decyduje o Twoim sukcesie (lub jego braku). Nie chciałbym za bardzo Cię przestraszyć, ale system bukmacherski jest koniecznością, bowiem stosuje go każdy zawodowy gracz, który na zakładach bukmacherskich zarabia pieniądze.

Odpowiednio dobrany system do zakładów bukmacherskich jest kluczem do drzwi z napisem „sukces i zarobek”, ale musisz mieć na uwadze, żeby dopasować system do swoich potrzeb, wymagań i możliwości takich jak kapitał czy typy na jakich się znasz i jakie potrafisz skutecznie przewidywać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *