system bukmacherski
system bukmacherski na wysokie kursy
Systemy bukmacherskie

SYSTEM BUKMACHERSKI NA WYSOKIE KURSY

Jestem przekonany, że system bukmacherski na wysokie kursy to jeden ze sposobów gry, którym możesz zarobić pieniądze na zakładach bukmacherskich. Dlaczego? Ponieważ bardzo często wysokie kursy mają odpowiednią wartość, której nie zmniejsza nawet marża bukmacherska. Moim zdaniem system bukmacherski opierający się o grę na typy o wysokim kursie są świetnym pomysłem!

Ja sam w swojej grze stosuje system bukmacherski na wysokie kursy, bo choć nie zawsze zdarza mi się mieć wysoką skuteczność trafionych zakładów, to przy odpowiedniej kalkulacji stawek, dobieraniu ich do kolejnych zakładów w sposób przemyślany jestem w stanie wyjść z zyskiem, nawet trafiając tylko jeden kupon z kilku. Nikt nie zmieni mojego zdania, że system bukmacherski na wysokie kursy to najlepszy sposób jak zarabiać na zakładach bukmacherskich.

Ale jak mógłby wyglądać Twój system bukmacherski na wysokie kursy? O tym zastanówmy się poniżej.

Jak grać system bukmacherski na wysokie kursy

Przede wszystkim musimy ustalić na jakich typach miałby się opierać Twój system bukmacherski na wysokie kursy. Warto tutaj poprzedzić taki wybór stosowną analizą – jakie typy o wysokich kursach trafiasz najczęściej. Dla mnie mogą to być porażki faworytów, a dla Ciebie handicapy (-2) – każdy z nas może mieć inną skuteczność, więc jednoznacznej odpowiedzi nie ma. Najlepiej wybrać ten rodzaj typów, gdzie skuteczność co do wysokości kursu jest optymalna.

Kiedy już wiesz jakie typy będą tworzyć Twój system bukmacherski na wysokie kursy musisz przemyśleć sposób dobierania stawek. Moja propozycja jest taka byś rozważył:

  • progresję – jest ona bezpieczniejsza przy bardzo wysokich kursach – to znaczy im wyższe, tym powolniejszy wzrost stawek, a więc Twój budżet nie musi być duży;
  • stawka modulowana – ustal sobie jaki % kapitału przeznaczasz na grę przy określonym kursie. Zawsze postępuj według ustalonych reguł, ale nie zapominaj o ich optymalizacji – sprawdzaj co działa najlepiej i poprawiaj swój system gry.
  • stawka procentowa – też może być dobrym sposobem na system bukmacherski na wysokie kursy a polega na tym, żeby grać zawsze za określony % kapitału, na przykład 4%. Zauważ, że w takim przypadku stawki wzrastają kiedy wygrywasz, a kiedy idzie Ci źle stawki się zmniejszają, co również zmniejsza Twoje ryzyko bankructwa.

Jestem pewien, że system bukmacherski na wysokie kursy to doskonały sposób na to jak zarabiać na zakładach bukmacherskich. O ile dobrze go uporządkujesz, będziesz zadowolony ze swoich rezultatów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *