system bukmacherski
system bukmacherski na remisy
Systemy bukmacherskie

SYSTEM BUKMACHERSKI NA REMISY

Wiem, że dużo osób szuka system bukmacherski na remisy, dlatego dzisiejszy wpis dotyczy właśnie tego tematu. Mam zamiar poruszyć kawałek wiedzy o zakładach sportowych i zastanowić się czy system bukmacherski na remisy to faktycznie dobry i skuteczny sposób na bukmachera jakim zarobisz pieniądze.

Przede wszystkim zastanówmy się czym system bukmacherski na remisy jest, jaka jest jego idea oraz jakie są przesłanki, że może być dobrym pomysłem i sposobem na ogranie bukmachera. Idea systemu opierającego się o obstawianie remisów jest taka, że wybiera się jedną z drużyn (najczęściej ligowego średniaka), który ma duże szanse na sporą liczbę remisów w ciągu sezonu. Najchętniej wybieranymi ligami są włoska, francuska czy Ekstraklasa, bowiem tu remisów pada naprawdę dużo. Jak wiemy kursy na remisy są wysokie, co najmniej 3.0, często w okolicach 3.5, a czasami i wyżej (to zależy jakie typy stawiamy).

Gdzie jednak klucz do sukcesu systemu bukmacherskiego na remisy? Ano w odpowiednim doborze stawek (podobnie jak w większości systemów bukmacherskich). Najczęściej ten system bukmacherski polega na tym by stawiać do momentu pierwszej wygranej, zawsze 2 razy więcej niż poprzednia stawka (o ile poprzedni kupon okazał się nietrafiony). Powinno stawiać się za każdym razem remis tej samej drużyny, upatrując nadziei w tym, że prędzej czy później będzie ona musiała zremisować. To rodzi jednak bardzo poważny problem, ponieważ oczekiwanie na wygraną może przeciągać się w czasie. Kto będzie czekał na zysk w systemie bukmacherskim tygodniami?

Czy warto grać system bukmacherski na remisy

To jednak nie jedyny powód, dla którego moim zdaniem nie warto grać systemu bukmacherskiego na remisy. Według wymienionej wyżej strategii postępowania, stawki będą rosnąć bardzo szybko, wręcz lawinowo, a wysokość wygranej wcale nie będzie takiego wzrostu stawek odzwierciedlać. Moim zdaniem system bukmacherski na remisy to świetny system, wcale tego nie neguję, ale nie dla osób, które nie posiadają ogromnego budżetu. Tym sposobem na bukmachera można by zarabiać bardzo duże pieniądze, ale równie duże pieniądze trzeba byłoby zainwestować. Wybaczcie szczerość, ale powątpiewam, że 99% grających ma budżet sięgający kilkuset tysięcy złotych, a tyle trzeba mieć by system bukmacherski na remisy przynosił wymierne korzyści, a nie wolno zapomnieć o i tak sporym ryzyku utraty kapitału, bowiem remisy nie zdarzają się tak często jak nam się wydaje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *