system bukmacherski
system bukmacherski, którym zarobisz
Systemy bukmacherskie

SYSTEM BUKMACHERSKI, NA KTÓRYM ZAROBISZ

Pragnę Ci przedstawić system bukmacherski, na którym zarobisz pieniądze. Jak każdy system bukmacherski, który jest dochodowy, również i ten wymaga byś bezwzględnie stosował się do zaleceń tego systemu bukmacherskiego, grał takie typy po takich stawkach jak przewidują założenia tego systemu bukmacherskiego, który może być wysoce dochodowy.

Dobry system na bukmachera

Dobre systemy bukmacherskie charakteryzują się tym, że ich idea opiera się przede wszystkim na grze na wartościowe typy czyli takie gdzie prawdopodobieństwo trafienia, pomnożone przez oferowany kurs jest większe niż 1. Wtedy mamy do czynienia z tak zwanym typem wartościowym, który to tworzy system bukmacherski, na którym zarobisz pieniądze.

Prawdopodobieństwo, a typy

Powstaje jednak pytanie jak określić prawdopodobieństwo trafienia ? Ano można to robić na podstawie danych statycznych wyników piłki nożnej, można sugerować się formą ostatnich pięciu spotkań, spotkań rozgrywanych u siebie czy na wyjeździe. Tak naprawdę nie ma żadnego, ogólnodostępnego źródła, na podstawie którego dowiesz się jak określić prawdopodobieństwo typu. Musisz nauczyć się tego sam.

Dochodowy system bukmacherski

System bukmacherski, na którym zarobisz pieniądze wymaga również tego by grać po odpowiednich stawkach. Oznacza to, że musisz zapomnieć o grze tak zwaną stawką płaską (identyczną dla każdego zakładu). Powinieneś raczej celować w grę systemem bukmacherskim, który opierał się będzie o dobór stawki procentowej lub progresywnej.

System, który zarabia

Zarabiający system powinien zatem łączyć w sobie wartościowe typy oraz dobrze dobraną stawkę. Zauważ, że większość osób swoje systemy bukmacherskie opiera o grę na najbardziej popularne drużyny czy ligi, stawiając w dodatku na faworytów. Jest to sprawdzony przepis na system bukmacherski, ale niestety przegrany.

Jeśli chcesz poznać system bukmacherski, na którym zarobisz pieniądze to powinieneś raczej obstawiać typy mniej znanych drużyn. Jest mecz Gijon – Eibar, Darmstad – Inglostadt czy Chievo – Bologna może znasz się na tych drużynach nieco mniej, ale warto się podszkolić, bo całkiem prawdopodobne, że bukmacher mógł się tutaj pomylić, a Ty możesz zagrać wartościowy typ, w systemie bukmacherskim. W takich „niszowych” zakładach po prostu znacznie łatwiej jest znaleźć wartościowe typy, bo bukmacherzy bardziej przykładają się do najpopularniejszych rynków – najwięcej klientów, pieniędzy więc i potencjalnego dla bukmacherów zysku.

Ciekawym systemem bukmacherskim jest również obstawianie na przeciwnika faworytów. Jeśli większość graczy obstawia na Real Madryt czy PSG lub Bayern Monachium to może Ty obstawisz w swoim zarabiającym systemie bukmacherskim coś zupełnie odwrotnego ? Porażkę tych faworytów ? Oferowane kursy są bardzo wysokie, a tak naprawdę zdziwisz się jak często faworyt przegrywa. Kto wie czy taki system bukmacherski nie jest strzałem w dziesiątkę, który przyniesie Ci zarobek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *