system bukmacherski
system bukmacherski handicap
Systemy bukmacherskie

SYSTEM BUKMACHERSKI HANDICAP

W tym artykule powiem Ci na czym polega system bukmacherski handicap, czyli jeden ze sposobów na bukmachera, który moim zdaniem może przynosić całkiem fajne zyski. Ale po kolei.

Na początku zanim powiemy czym jest system bukmacherski handicap, wyjaśnimy sobie czym jest sam handicap. Z angielskiego handicap oznacza przewagę, a sam termin używany jest w zakładach bukmacherskich już od bardzo dawna. Zrozumienie handicapu pozornie wydaje się być bardzo zawiłe, ale tak naprawdę jest niezwykle proste.

Hanidcap to przewaga, w zakładach bukmacherskich najczęściej dodatkowa bramka.

Wyobraźmy sobie, że analizujemy mecz West Ham – Crystal Palace i stawiamy na gospodarzy po kursie 2.05, czyli mamy zakład:

  • West Ham – Crystal Palace 1

Handicap to dodatkowa bramka (odejmowana faworytom lub dodawana nie-faworytom co zresztą daje ten sam rezultat). Wobec tego zakład handicap może przybierać dwie (to samo znaczące) formy:

  • West Ham (-1) – Crystal Palace
  • West Ham – Crystal Palace (+1)

Co to oznacza? Taki zakład handicap oznacza, że od końcowego wyniku West Hamowi odejmujemy jedną bramkę (lub Crystal Palace dodajemy jedną).

Wyobraźmy sobie, że mecz zakończył się wynikiem 1:0.

Nasz typ:

  • West Ham – Crystal Palace po kursie 2.05 jest trafiony i wygrywamy.
  • West Ham (-1) – Crystal Palace kończy się remisem „0:0”, wobec czego nasz typ na wygraną West Ham okazuje się przegrany.

Ale po co w takim razie grać handicap, skoro zmniejsza nasze szanse na trafienie? Ponieważ kurs jest większy, zamiast 2.05 może wynosić 3.8, a dzięki temu można stworzyć system bukmacherski handicap grając na faworytów po całkiem wysokich kursach.

Jak grać handicapem w systemie bukmacherskim

Zapewne zastanawiasz się teraz jak grać handicap w systemie bukmacherskim. Najprostszy sposób jaki przychodzi mi do głowy to grać na gospodarzy po kursach 1.8 – 2.59 w lidze angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej czy włoskiej i grać na nich handicap dzięki czemu kurs wyniesie 2.9 – 4.55 i to już jest kurs, który przy odpowiednim doborze stawek pozwoli Ci zarabiać na zakładach bukmacherskich. Jak widać handicap na faworytów może być udanym pomysłem na system bukmacherski, którego poszukiwałeś. Jest to prosty, ale bardzo skuteczny sposób gry u bukmachera, który może dawać zaskakujące rezultaty. Nie wymaga specjalnej wiedzy, kolejne typy i stawki w systemie bukmacherskim handicap wyznaczy nawet przeciętny gracz, więc to całkiem dobra propozycja dla każdego kto zastanawia się jak zarabiać na zakładach sportowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *