system bukmacherski
system bukmacherski dla początkujących
Systemy bukmacherskie

SYSTEM BUKMACHERSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Dziś przedstawię Wam system bukmacherski dla początkujących, czyli sposób gry, który pozwala zarabiać u bukmachera, nawet kiedy nie masz wielkiego doświadczenia w zakładach bukmacherskich. Powiem Ci na czym polega taki system bukmacherski oraz jak grać go skutecznie, nawet kiedy jesteś początkującym graczem, a chciałbyś zarabiać pieniądze.

Przedstawię jego zalety i wady, powiem na czym polega, jaki budżet jest wymagany, ile możesz wygrać, po prostu od początku do końca pokaże Ci jeden z lepszych systemów bukmacherskich dla początkujących – zupełnie za darmo.

Wiem, że każdy kto jest początkującym na zakładach nie ma ogromnego kapitału, żeby grać system bukmacherski wymagający sporych pieniędzy. Niestety, ale większość ogólnodostępnych i darmowych systemów jest w tym wypadku nieskuteczna. By osiągać sukces na zakładach sportowych, często trzeba dysponować tak dużym kapitałem, na jaki nie może sobie pozwolić żaden początkujących, który chciałby stosować system bukmacherski dający wygrać co nieco pieniędzy.

Jaki system bukmacherski dla początkujących

Ale wracając  do głównego tematu, czyli jaki system bukmacherski dla początkujących będzie dobry. Jak już wspomniałem nie może wymagać zbyt dużego kapitału, ale przecież priorytetowym celem jest zarabiania pieniędzy, a nie ograniczanie budżetu. Kiedy ustalisz już swój budżet na grę, chciałbym byś zajął się jeszcze jedną sprawą organizacyjną (bardzo ważną) – wyznaczeniem celu. Nie wiem na ile początkującym graczem jesteś i jakie systemy bukmacherskie już znasz, ale wyznaczenie celu to podstawa sukcesu. Kiedy go masz – wiesz do czego dążysz, jesteś bardziej „stabilny”, nie wymyślasz nowych dróg osiągnięcia celu, ale postępujesz według tego co mówi Ci system bukmacherski.

Kiedy masz już budżet, cel, musisz poznać system bukmacherski, który polecam początkującym, ponieważ jest w miarę bezpieczny i daje sporo zarobić. Jaki to system? Ano po prostu obstawiaj porażki faworytów. Ale jakich faworytów zapytasz?

Ja najczęściej stawiam na porażki drużyn grających jako goście w ligach angielskiej, niemieckiej, włoskiej, francuskiej, na których kurs wynosi 1.4 – 1.8. Możesz się zdziwić, ale takie drużyny przegrywają bardzo często, nawet jeśli początkującym wydają się być żelaznym faworytem do triumfu. Rozważyć możesz też grę przeciwko gospodarzom, ale tutaj zadanie jest nieco cięższe, nie jestem pewien czy dla początkujących. Taki system bukmacherski to prosty i bardzo efektywny sposób obstawiania meczy u bukmachera. Jedyne co musisz zrobić to odpowiednio dobrać stawki do kolejnych zakładów (może progresja okaże się skuteczna?) – tu wielkie znacznie ma obecna skuteczność – im jest ona wyższa, tym na łagodniejszy wzrost stawek możesz sobie pozwolić.

Moim zdaniem gra na porażki faworytów po kursach 1.4 – 1.8, grających na wyjeździe to przepis na prosty i efektywny system bukmacherski dla początkujących, który na pewno jest tysiąc razy lepszy niż gra na „faworytów”, „pewniaków” czy inne mało dochodowe pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *