system bukmacherski
system bukmacherski antyryzykant
Systemy bukmacherskie

SYSTEM BUKMACHERSKI ANTYRYZYKANT

Artykuł dotyczy ważnego sposobu gry jakim jest system bukmacherski antyryzykant, czyli sposób na bukmachera kompletnie pozbawiony ryzyka. Moim zdaniem system bukmacherski antyryzykant to sposób gry z jakim musisz się zaznajomić, bez względu na to czy jesteś początkującym czy zaawansowanym graczem.

Kiedy chodzi o poważne pieniądze (grę za duże stawki) trzeba mieć na uwadze minimalizację ryzyka do jak najniższego poziomu. O ile w przypadku gry na budżet 100 czy nawet 5 000 zł można sobie pozwolić na przegraną (bo choć są to pieniądze, to jednak nie koniec świata), o tyle w przypadku gry na budżet większy, warto zastosować system bukmacherski antyryzykant. Zresztą, nic nie stoi na przeszkodzie byś i przy mniejszym budżecie zastosował ten sposób gry. Chciałem jedynie podkreślić, że im większy budżet, tym większa chęć gry systemem bukmacherski pozbawionym ryzyka, nawet kosztem nieco mniejszych zysków. A więc można powiedzieć, że system bukmacherski antyryzykant polega na tym, żeby ograniczać ryzyko utraty kapitału do zera, a zysk? Jaki będzie, taki będzie (oczywiście dążymy do jego optymalizacji), ale jeśli ryzyko może wynosić 0%, to czy zysk będzie wynosił 50% w skali roku, w skali tygodnia czy tylko będzie to 5%, to nie ma aż takiego znaczenia, bo przecież pewny zysk każdego interesuje.

system bukmacherski "antyryzykant"

Myśl przewodnia systemu bukmacherskiego Antyryzykant

Opis systemu bukmacherskiego antyryzykant

Wiemy już, że system bukmacherski antyryzykant ma jedno główne założenie – zmniejszenie potencjalnego ryzyka utraty kapitału do zera. Taki system bukmacherski musi również generować zysk, bo przecież po to gramy, prawda? Ale jak minimalizować ryzyko niemal do zera. Jest kilka sposobów, które składają się w logiczną całość, zwaną systemem bukmacherskim antyryzykant. Przede wszystkim:

  • idealnie dobierane stawki – za chwilę, poniżej napiszę o kilku istotnych elementach tego systemu bukmacherskiego, ale absolutnie kluczowy okazuje się sposób dobierania stawek. Jeśli robisz to we właściwy, określony sposób, zawsze wychodzisz na plus, natomiast nigdy nie ryzykujesz utraty swojego kapitału. A przecież o to rozchodzi się w systemie bukmacherskim antyryzykant, prawda? Nie ma dobrego systemu bukmacherskiego, który nie miałby dobrze rozpisanych stawek – to podstawa podstaw. A już na pewno w systmie antyryzykant!
  • przemyślane typy – oczywiście im Twoje typy są bardziej przemyślane, skuteczne i efektywniejsze (% trafionych do wysokości średniego kursu), tym mniej musisz „grać stawkami”, żeby osiągnąć sukces jakim jest zarabianie na zakładach sportowych. Problemem sporej grupy graczy jest to, że swoich typów nie analizują i nie optymalizują (grają cały czas w ten sam schemat). Możesz mi wierzyć lub nie, ale prosta analiza skuteczności Twoich typów może dać obraz, że część typów (na przykład na ligę angielską) przynosi same straty. Po co więc grać takie typy? Jeśli je wyeliminujesz (lub zmienisz) to zaczniesz osiągać lepsze wyniki, a system bukmacherski antyryzykant spełni swoje oczekiwania.
  • brak emocji – nie możesz mówić, że jakiś system bukmacherski, antyryzykant czy jakikolwiek inny jest dobry lub nie, jeśli nie realizujesz jego założeń. Wiem z obserwacji, że duża część graczy obstawia zakłady pod wpływem emocji, a to zawsze powoduje zmianę systemu – „a zagram coś innego, bo tak mi się wydaje” – droga do sukcesu nie wiedzie tędy, więc nie powinieneś grać pod wpływem emocji, a założenia systemu bukmacherskiego antyryzykant trzeba realizować od A do Z, zgodnie z tym co zostało napisane.

System bukmacherski antyryzykant to jeden z najlepszych sposobów gry na bukmachera jakie powstały. Jest jednym z nielicznych, które zapewniają zyski i minimalizują ryzyko utraty kapitału do zera. Moim zdaniem, ten system bukmacherski powinien znać każdy. Jeśli interesuje Cię ten sposób na bukmachera wejdź na stronę: http://system50.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *