system bukmacherski
super system bukmacherski
Systemy bukmacherskie

SUPER SYSTEM BUKMACHERSKI

Nowy Rok rozpoczniemy od wpisu na temat super systemu bukmacherskiego, który może pozwolić Wam idealnie rozpocząć 2017 rok i wejść w niego z dużymi zarobkami na zakładach sportowych. Czym w ogóle jest super system bukmacherski i jak określić, który ze znanych sposobów gry może aplikować do tego miana?

Dla mnie absolutnie najtrafniejszą definicją super systemu bukmacherskiego jest ta zamieszczona poniżej.

Super system bukmacherski, to taki, który daje zarobić. Nic innego nie ma znaczenia, liczy się tylko, że można nim wygrać pieniądze.

To brutalna prawda, ale przecież super system bukmacherski to taki, który pozwala wygrywać pieniądze. Na nic przecież nam wysoka skuteczność trafianych kuponów, na nic nam doskonały dobór stawek czy trafianie nieoczekiwanych porażek faworytów jeśli system bukmacherski nie zarabia. Nie będzie nam w super systemie bukmacherskim nic przeszkadzać jeśli tym sposobem na bukmachera będziemy zarabiać pieniądze, prawda?

Każdy super system bukmacherski będzie się składał z nieodłącznych elementów sukcesu gry u bukmachera jakimi są:

  • dobrze dobrane stawki według z góry określonego schematu. Musisz wiedzieć jak zachować się po przegranym kuponie, jak dobrać stawkę do określonego prawdopodobieństwa, kursu. Dzięki temu Twoja gra będzie usystematyzowana, czyli taka jak w przypadku SYSTEMU bukmacherskiego być powinna;
  • efektywnych typów – i nie mówię tutaj o tym, że super system bukmacherski powinien składać się z typów o najwyższej skuteczności. Graj takie, które mają największy stosunek trafień do średniego kursu, bo to one dają więcej zarobić. (Na przykład lepiej grać typy z kursem 5.0 i skutecznością 30% niż typy o kursach 2.0 i skuteczności 50%).

Który system bukmacherski jest super

Można by długo zastanawiać się, który system bukmacherski jest super, ale nie jestem przekonany czy udzielenie odpowiedzi na to pytanie w sposób ogólny, dla każdego Czytelnika tej samej jest dobrym wyjście. Dlaczego? Bowiem każdy system bukmacherski ma inne założenia, inne cele i wymagania. To, że dany sposób to super system bukmacherski dla mnie nie oznacza, że taki musi być dla kogoś innego, ponieważ ja mogę dysponować budżetem, którego ktoś inny nie ma. A kiedy nie spełniasz wymagań systemów bukmacherskich (jak na przykład potrzebna wysokość budżetu) to może się okazać, że nie osiągniesz takich wyników jak ktoś inny.

super systemy bukmacherskie

Tworząc super system bukmacherski trzeba mieć na uwadze wiele czynników zewnętrznych, ale także i wewnętrznych jak wspomniany kapitał czy znajomość danej dyscypliny, drużyny, zawodnika. Wszystkie te elementy mają bardzo wymierny wpływ na efektywność wybranego sposobu gry u bukmachera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *