system bukmacherski
sposób na bukmachera
Systemy bukmacherskie

SPOSÓB NA BUKMACHERA

Ludzie na blogu pytają mi się jaki sposób na bukmachera polecam. Niestety udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na to dość trudne pytanie nie jest tak łatwe. Dlaczego? Dlatego, że sposób na bukmachera nie istnieje? Otóż istnieje, ale nie każdy sposób na bukmachera może sprawdzić się u Ciebie. Ale o tym za chwilę.

Musisz wiedzieć, że każdy sposób na bukmachera jaki mógłbym Ci przedstawić ma inne założenia, inne wymagania. To, że jeden system bukmacherski, który znam daje zarobić blisko 15% miesięcznie tego co zainwestujesz nie oznacza, że i Ty osiągniesz takie wyniki. Dlaczego? Ponieważ, ten sposób na bukmachera wymaga od grającego posiadania dość dużego budżetu, którego to warunku raczej nie spełni większość przebywających tu Czytelników. A przy mniejszym budżecie realizacja postanowień tego sposobu na bukmachera jest po prostu niemożliwa.

A jaki sposób na bukmachera jest prosty, a przy tym wyjątkowo skuteczny i przynosi zarobki? Czy w ogóle taki istnieje?

Jaki sposób na bukmachera

Chcę Ci powiedzieć jaki sposób na bukmachera jest dobry. Być może nie najlepszy, ale po prostu dobry. Ten sposób na bukmachera podzielę na dwie zasadnicze kategorie, które trzeba rozpatrywać osobno:

a) sposób dobierania stawek

Każdy dobry sposób na bukmachera powinien opierać się na przemyślanych i dobrze dobranych stawkach. Musisz skonfrontować je z kursami na jakie będziesz stawiał, z celem jaki sobie postawiłeś, z posiadanym budżetem. Oznacza to, że zanim zaczniesz realizować założenia sposobu na bukmachera, musisz zastanowić się za jakie stawki będziesz stawiał kupony, co zrobisz jeśli poprzedni kupon został przegrany, jaki będzie Twój cel. Uwierz mi, że to bardzo ważne by przed grą wyznaczyć wszystkie te założenia, bo to one sprawią, że Twój sposób na bukmachera będzie skuteczny.

W 50% sukces na zakładach bukmacherskich stanowi sposób dobierania stawek. Jeśli robisz to źle, to teraz znasz powód dlaczego Twój sposób na bukmachera nie działa!

b) sposób dobierania typów

Nieodłącznym elementem każdego sposobu na bukmachera są typy jakie będziesz grał. Zastanów się jakie typy Cię interesują, na jakich masz największą skuteczność. Wreszcie jakie kursy najbardziej opłaca się stawiać w danym sposobie na bukmachera. (Ja polecam Ci jak najwyższe kursy). Musisz zaznaczyć sobie jakie są kryteria doboru kolejnych typów, tak by Twój sposób na bukmachera był usystematyzowany.

Jak widzisz sposób na bukmachera to nie bułka z masłem, który przygotujesz „od tak”. Wymieniłem tylko dwa kluczowe elementy każdego sposobu na bukmachera, a przecież to nie wszystko. Z całą jednak pewnością warto stworzyć taki sposób gry, bo bez niego nie osiągniesz sukcesu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *