system bukmacherski
sposób gry u bukmachera
Systemy bukmacherskie

SPOSÓB GRY U BUKMACHERA

Pierwszym artykułem na moim blogu będzie wpis przedstawiający sposób gry u bukmachera. Wystarczy, że zastosujesz się do moich wskazówek, a gwarantuje Ci, że w ciągu krótkiego okresu czasu znacząco poprawisz swoje wyniki gry.

Czy zaczniesz zarabiać miliony? Nie, tego Ci nie obiecam, bo nie jestem kłamcą, ale gwarantuje Ci, że zauważysz znaczną poprawę. Więc jaki to sposób gry u bukmachera, który jest taki fajny? To nie jedna wskazówka, ale kilka, które razem dają dobry wynik. A więc po kolei…

  • sposobem gry u bukmachera jest odpowiedni dobór stawki, bo dzięki takiemu posunięciu gwarantujesz sobie bezpieczeństwo kapitału oraz masz możliwość wyjścia na plus nawet jeśli nie trafisz większości kuponów. Co więcej możesz wyjść na plus trafiając tylko jeden typ w całym systemie bukmacherskim!
  • przemyślane i dobre typy to również sposób gry u bukmachera, o którym warto pamiętać. Nigdy nie stawiaj tego na czym się nie znasz, nie stawiaj po kursach, a sugeruj się swoją wiedzą. Analizuj prawdopodobieństwo trafienia i konfrontuj je z kursem – jeśli uważasz, że warto zagrać to dopiero wtedy postaw typ.

Sposób gry u bukmachera to przede wszystkim przemyślana gra, według jakiegoś systemu, który ma swoje założenia. Jeśli są odpowiednie, Ty ich przestrzegasz, a Twoja gra jest uporządkowana to masz szansę zarobić pieniądze.

Jaki sposób gry u bukmachera?

Spokój i cierpliwość to najlepszy sposób gry u bukmachera, ponieważ większość graczy stawia zakłady pospiesznie, chcąc szybko się odegrać, szybko zarobić, nie myślą nad swoimi zakładami. A skoro większość graczy traci pieniądze to znaczy, że nie jest to sposób dobry.

Mój sposób gry u bukmachera opiera się o to by:

  • stawiać kursy 3.0 – 5.0
  • stawiam na porażki lub remisy faworytów
  • stawki dobieram procentowo → 4% kapitału na zakład
  • stawiam na ligę hiszpańską, angielską, włoską, polską, niemiecką oraz Ligę Mistrzów – na tym znam się najlepiej

Widzisz zatem, że sposób gry u bukmachera nie musi być skomplikowany. Ba, on może być banalny. Oczywiście im bardziej to sobie poukładasz tym lepiej dla Ciebie. Powiedzmy, że to taki mój podstawowy sposób gry u bukmachera, który udoskonalam z czasem. Jak? Ano na przykład zastanawiam się czy nie zastosować progresji po kilku przegranych kuponach, myślę o tym jak lepiej selekcjonować zakłady, sprawdzam na jakich zarabiam najwięcej. Tym samym tworzę sposób gry u bukmachera, który jest skuteczny i przynosi mi coraz większe i częstsze wygrane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *