system bukmacherski
prosty system bukmacherski
Systemy bukmacherskie

PROSTY SYSTEM BUKMACHERSKI

Prosty system bukmacherski wcale nie musi oznaczać sposobu gry, który nie przyniesie oczekiwanych przez Ciebie rezultatów. Okazuje się bowiem, że systemy bukmacherskie, które są proste bardzo często przynoszą lepsze rezultaty niż można byłoby się tego spodziewać. Jak w wielu aspektach naszego życia, tak i w przypadku systemów bukmacherskich okazuje się, że prostota to wyjątkowo często sprawdzony przepis na sukces.

Moim zdaniem prosty system bukmacherski powinien być zrozumiały dla każdego (co zresztą nie jest ciężko wydedukować patrząc na nazwę). Powinien jednak mieć kilka innych cech, które dla prostego systemu bukmacherskiego są istotne. Przede wszystkim typy jakie grasz w prostym systemie powinny być nieprzekombinowane, na przykład (porażki faworytów, na których kurs wynosi 1.3 – 1.8 lub handicap (-1) na faworyta, kiedy kurs z handicapem wynosi co najmniej 2.8).

Prosty system bukmacherski powinien mieć rozpisany również jasny sposób dobierania stawek – na przykład 5% całego budżetu na każdy kupon albo stawka początkowa 2% kapitału i zawsze 2x większa stawka jeśli poprzedni kupon został przegrany. Jak wiesz, sposób dobierania stawki jest niezwykle ważny, ponieważ to decyduje o tym czy prosty system bukmacherski da Ci zyski, czy nie.

Przepis na prosty system bukmacherski

Jak sama nazwa wskazuje prosty system bukmacherski powinien nie być przekombinowany. Niewątpliwą zaletą takiego sposobu gry u bukmachera jest fakt, że łatwo go stosować i każdy może obstawiać w ten sposób mecze. Innym, istotnym aspektem prostego systemu bukmacherskiego, o którym jeszcze nie wspomniałem jest łatwość dobierania typów. Nie powinien to być sposób gry, przy którym ciężko jest wybrać kolejne typy. Ich wybranie powinno być łatwe i szybkie, szczególnie istotne jest by nawet początkujący gracze mogli sobie z tym poradzić.

bardzo prosty system bukmacherski

Na pewno będziesz miał możliwość natknąć się na prosty system bukmacherski niejednokrotnie. I chociaż wydawać Ci się może, że taki sposób obstawiania może nie być skuteczny to zaufaj mi i uwierz, że często takie systemy bukmacherskie są bardziej skuteczne od bardzo skomplikowanych sposobów.

Zauważyłem jakiś czas temu, że sporym problemem osób obstawiających zakłady jest to, że za dużo kombinują. Przetestowałem wiele systemów bukmacherskich i (początkowo się temu dziwiłem, ale) dziś wiem, że prosty system bukmacherski to zawsze dobry sposób na to jak zarabiać na zakładach sportowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *