system bukmacherski
progresja na bukmachera
Systemy bukmacherskie

PROGRESJA NA REMISY

Progresja na remisy to jeden z systemów bukmacherskich, które zna praktycznie każdy. Bardzo prosty sposób gry brzmi doskonale i każdemu wydaje się, że za pomocą progresji na remisy można zbić fortunę, bo to doskonały system bukmacherski. W rzeczywistości jednak tak rzadko się dzieje. I nie dlatego, że progresja na remisy jest złym systemem bukmacherskim – absolutnie nie, ale dlatego, że ludzie nie potrafią jej grać.

Może niekoniecznie nie potrafią grać, ale nie potrafią jej dostosować do swoich możliwości. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale taki system bukmacherski jak progresja na remisy jest bardzo dobry, ale tylko dla graczy, którzy dysponują dużym budżetem. Dlaczego? Ponieważ stawki wzrastają bardzo, ale to bardzo szybko (dwa razy za każdym zakładem), a uwierz mi, że czasem trafienie przychodzi dopiero po kilku, kilkunastu meczach!

Może dla wyjaśnienia (choć myślę, że większość wie na czym to polega) powiem o co chodzi w progresji na remisy. Jest to system bukmacherski, w którym wybierasz sobie jakąś drużynę, która w Twojej ocenie często remisuje. I obstawiasz jej remis za razem, aż trafisz taki typ. Brzmi pewnie, prawda? Tak się wydaje, ale jak już wspomniałem remis czasami nadchodzi dopiero po wielu spotkaniach.

Obstawianie samych remisów niewiele by dało gdyby nie odpowiedni dobór stawek, tak ważny w systemach bukmacherskich. Polega to na tym, że za każdym razem kiedy nie trafisz kuponu w progresji na remisy, podwajasz stawkę. Dzięki kursowi, który przekracza 3.0 możesz cieszyć się zyskiem już przy pierwszym trafieniu!

Brzmi to naprawdę wspaniale i obiecująco, jednak jak pokazuje realna gra, progresja na remisy nie jest systemem bukmacherskim, który mógłby wykorzystywać przeciętny gracz. Jest to wynikiem tego, że stawki wzrastają zdecydowanie za szybko przez co trzeba by posiadać ogromny budżet pozwalający na taką grę. Zróbmy symulację od 20 zł stawki na pierwszy zakład:

20 – 40 – 80 – 160 – 320 – 640 zł – mam liczyć dalej? Widzisz, że już na 6-tym typie w progresji na remisy musiałbyś postawić łącznie ponad 1200 zł. Czy to dobry system bukmacherski dla początkującego? Wydaje mi się, że nie.

O progresji na remisy

Mógłbym mówić o progresji na remisy bardzo długo, ale moim zdaniem jeśli nie masz bardzo dużego budżetu na grę to nie powinieneś stosować tego systemu bukmacherskiego, bo szalony wzrost stawek Cię pokona. Zaufaj mi, zbyt wiele osób już przetestowało ten sposób gry.

Wydaje się, że czarna seria kilku nietrafionych meczów jest niemożliwa, ale w rzeczywistości jest inaczej. Lepiej zmodyfikować progresję na remisy i grać nieco inaczej. Jak? Na przykład możesz wykorzystać sposób dobierania stawki znany z progresji na remisy i stworzyć na tej podstawie system bukmacherski opierający się o zupełnie inne typy – na przykład porażki faworytów.

Jak widzisz, dzięki progresji na remisy możesz znaleźć sposób na bukmachera jakim będziesz zarabiał pieniądze. I właśnie w tym momencie chciałem wspomnieć, że systemy bukmacherskie, które znasz mogą być naprawdę dobre o ile odpowiednio je „udoskonalisz” – zmienisz sposób dobierania stawek, typów czy inne założenia. Nie skreślaj więc sposobów gry, które u innych nie zdają egzaminu, bo Tobie akurat mogą dać zarobić 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *