system bukmacherski
pewny system bukmacherski
Systemy bukmacherskie

PEWNY SYSTEM BUKMACHERSKI

Publikuję ten artykuł, ponieważ chcę zastanowić się czy pewny system bukmacherski istnieje. Czy można obstawiać zakłady sportowe w ten sposób by być pewnym wygranej? Czy jest jakiś system bukmacherski, który to gwarantuje? Cytując klasyka mógłbym powiedzieć „to zależy”. A od czego?

Od tego jak definiujesz sobie pewny system bukmacherski i co pod tym terminem rozumiesz. Może nie zwracasz na to uwagi, ale pewny system bukmacherski można rozumieć na dwa sposoby:

  • jako sposób gry, gdzie trafia się 100% kuponów;
  • jako sposób gry, gdzie na 100 % zarabiasz pieniądze.

Choć niektórzy tę różnicę mogą uznać za bardzo subtelną jest ona drastyczna. Odpowiadając na pierwszą kwestię – nie ma takiego pewnego systemu bukmacherskiego, który zapewnia 100% trafionych kuponów. To po prostu niemożliwe – każdy się pomyli. (Wyjątkiem mogłaby być sytuacja w której obstawiamy wszystkie możliwości – ale przecież wtedy wyjdziemy na minus, a jak przypuszczam nikogo to nie obchodzi).

A czy wobec tego jest jakiś pewny system bukmacherski, który na 100% zagwarantuje zarobienie pieniędzy? Tu już kwestia dyskusji jest znacznie bardziej otwarta.

Najpewniejszy system bukmacherski

Ile ludzi, tyle sposobów obstawiania zakładów, ale jedne z nich są bardziej skuteczne niż inne. Na pewno stawianie na niskie kursy to nie jest najpewniejszy system bukmacherski, więc jeśli na obstawianiu zakładów sportowych chcesz coś zarobić musisz pomyśleć nad innym sposobem na bukmachera. Może rozważysz grę na wysokie kursy (na przykład zakład handicap na faworyta lub remisy czy porażki tych faworytów)?

To od Ciebie zależy jakie typy będziesz dobierał do pewnego systemu bukmacherskiego. Personalnie radzę Ci, żebyś stawiał tam gdzie stosunek trafności Twoich kuponów do średniego kursu jest największy, co po prostu będzie dla Ciebie najbardziej opłacalne.

I teraz pytanie kluczowe – czy taki pewny system bukmacherski istnieje? Oczywiście, że istnieje, bowiem kilka, kilkanaście procent grających zarabia na zakładach sportowych, a nie mogliby tego robić gdyby nie posiadali systemu bukmacherskiego. Taki pewny system bukmacherski mogli wymyślić od podstaw samemu, a mogli tylko zmodyfikować popularny, znany system bukmacherski (jak na przykład progresja na remisy) i stworzyć zaskakująco skuteczny sposób gry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *