system bukmacherski
matematyczny system bukmacherski
Systemy bukmacherskie

MATEMATYCZNY SYSTEM BUKMACHERSKI

Matematyczny system bukmacherski to sposób gry u bukmachera, który opiera swój sukces o odpowiednie wyliczenia i kalkulacje, które mają działać w ten sposób, że nawet osoba, która nie jest najlepszym typerem, nie zna się na sporcie w sposób perfekcyjny, będzie w stanie zarabiać na zakładach sportowych. Założeniem matematycznego systemu bukmacherskiego jest odpowiednie skalkulowanie stawek do posiadanego budżetu oraz skuteczności typów, jakie stawiasz. Dzięki prawidłowym obliczeniom i sprytnemu sposobowi gry, matematyczny system bukmacherski może okazać się doskonałym sposobem na zarabianie pieniędzy.

Na przykładzie matematycznego systemu bukmacherskiego chciałem udowodnić, że wiedza sportowa – choć w zakładach bardzo ważna – nie koniecznie przesądza o tym czy będziemy w ten sposób zarabiać pieniądze. Zanim zacząłem stosować systemy bukmacherskie i dopiero rozpoczynałem swoją przygodę z obstawianiem (było to kilkanaście lat temu) wydawało mi się, że moja bardzo bogata wiedza z piłki nożnej będzie jedynym co mi potrzeba by osiągnąć sukces. Po pewnym czasie przekonałem się jednak, że nie jest to prawda, a żeby wygrywać na zakładach trzeba stosować matematyczny system bukmacherski, który niweluje przewagę bukmachera, a nam daje możliwość pomyłki. Nawet myląc się co jakiś czas i tak możemy wyjść na plus.

Sekretem matematycznego systemu bukmacherskiego są odpowiednio rozpisane stawki. W zależności od tego jak je dobierzemy, jakie kursy gramy, jaka jest nasza skuteczność obstawiania, na plus przy użyciu tego sposobu gry możemy wychodzić na plus już przy pierwszym trafieniu. Jak zatem się okazuje zarabianie na zakładach sportowych wcale nie musi być takie ciężkie.

Jak grać matematyczny system bukmacherski

Pierwszym momentem, w którym dowiesz się jak grać matematyczny system bukmacherski będzie chwila, kiedy już zdecydujesz ile wynosi Twój budżet, jaki jest cel gry (ile chciałbyś zarobić – oraz w jakim czasie to zrobić) oraz jakie typy będziesz grał. Wiem, że to Twój prywatny wybór, ale jeśli mam Ci coś doradzić to graj na kursy wysokie (to znaczy co najmniej 2.5, bowiem na niższych raczej nie zarobisz). Ja sam obstawiam kursy rzędu 4 – 10, ponieważ (w moim przypadku) ich efektywność (średni kurs dzielony na trafność) jest największa.

Matematyczny system bukmacherski polega na tym by odpowiednio dobrać stawki do tych typów. Dla Ciebie skuteczna może okazać się progresja, a dla mnie skuteczniejszy jest dobór stawki procentowej (np. dla kursów od 4 do 6 gram za 3% budżetu, kursy 6.01 – 8 za 2.5% budżetu, a powyżej 8 gram za 2% budżetu). Jak widzisz sposobów w jaki możesz zbudować matematyczny system bukmacherski jest całkiem sporo, a ostateczny kształt takiego sposobu gry jest zróżnicowany i zależy od konkretnej sytuacji gracza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *