system bukmacherski
metoda na bukmachera
Zakłady sportowe

KTÓRĄ METODĄ NA BUKMACHERA GRAĆ

Jaka metoda na bukmachera jest najlepsza? Oczywiście taka, dzięki której będziesz regularnie zarabiał pieniądze.

Ale czy takie metody na bukmachera w ogóle istnieją? Oczywiście, że tak, jeśli tylko będziesz grał w odpowiedni sposób.

Statystyki wskazują, że na zakładach bukmacherskich zarabia regularnie tylko kilka % grających. Czy to znaczy, że mają metodę na bukmachera, która jest skuteczna? I tak, i nie. Zauważ, że na świecie tylko kilka % ludzi (a może nawet mniej) potrafi ładnie śpiewać. Czy mają oni jakąś metodę na śpiewanie? Nie, po prostu wiedzą jak to robić. I choć pozostałe 95% osób będzie próbowało, to dopóki się nie nauczą, nie dowiedzą jak to robić, nie będą robić tego, co robi te kilka % pozostałej ludności.

Jaka metoda na bukmachera jest skuteczna

Jeśli więc chcesz wiedzieć jaka metoda na bukmachera okaże się dla Ciebie najlepsza, to po prostu musisz przyjąć do wiadomości, że jest to nauka. Nauka, jak obstawiać zakłady sportowe, tak żeby zarabiać.

Nie ma w tym żadnego „sekretu”, „magicznego sposobu” czy „metody na bukmachera” z kosmosu. Metoda na bukmachera to nic innego, jak mądry, sprytny, przemyślany sposób gry, dzięki któremu trafnie dobierasz typy oraz przypisujesz im prawidłowe stawki. Nic więcej! To cały sekret zarabiania na zakładach bukmacherskich.

Oczywiście dokoptować do tego możemy dodatki jak unikanie emocji, stosowanie kalkulatorów czy narzędzie wspomagających obstawianie zakładów, ale cały sekret, metoda na bukmachera polega na tym, żeby stawiać odpowiednie typy za odpowiednie stawki.

Trafny typ z odpowiednią stawką to prawdziwa metoda na bukmachera. Jedyny i niepodważalna.

Jestem przekonany, że dotychczas nie udawało Ci zarabiać na zakładach, ponieważ co najmniej jeden z tych warunków nie był spełniony. Albo grałeś złe typy, albo robiłeś to po złych stawkach.

Jak stworzyć skuteczną metodę na bukmachera

Jeśli chcesz stworzyć skuteczną metodę na bukmachera to musisz odkryć jakie typy najlepiej jest stawiać, a następnie wybrać odpowiedni sposób dobierania stawek.

Samodzielnie musisz dotrzeć do tego jakie typy najlepiej dobierasz. Wybierz te gdzie stosunek ilości trafień do średniego kursu jest dla Ciebie największy. Dla mnie może być korzystniej stawiać na porażki faworytów, a dla Ciebie na zwycięstwa faworytów z handicapem. Każdy z nas ma inne umiejętności typowania, dlatego nie ma jednej recepty na to jakie typy będą najlepsze.

Kiedy będziesz już wiedział jakie typy masz zamiar grać, kluczowym okaże się sposób dobierania stawki. Podobnie jak w przypadku typów, również tutaj nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to jaka stawka jest najlepsza. Ponownie – dla mnie najlepsza może okazać się stawka procentowa, a dla Ciebie modulowana (jest to ściśle powiązane z agresywnością gry, naszymi celami, rodzajem obstawianych typów, wysokością kursów czy budżetu).

Sposób na metodę na bukmachera

Jeśli nie czujesz się na siłach, żeby samodzielnie stworzyć metodę na bukmachera, która Twoim zdaniem ma szansę „wypalić” to zawsze możesz znaleźć gotowy system bukmacherski, który całą „robotę” zrobi za Ciebie. Wystarczy, że będziesz podążał za wskazówkami autora i powinieneś łatwo zacząć wygrywać na zakładach sportowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *