system bukmacherski
jakim systemem grać?
Systemy bukmacherskie

JAKIM SYSTEMEM GRAĆ

By zarabiać na zakładach bukmacherskich musisz stosować pewien sposób gry, tak zwany system bukmacherski, który pozwoli Ci uzyskać przewagę nad bukmacherem, a w konsekwencji zarobić pieniądze. Jednak jakim systemem grać by odnieść wymarzony sukces i ograć bukmachera ? Sposobów są setki, ale tylko nieliczne są sprawdzone. Czy rzeczywiście tylko i wyłącznie płatne systemy bukmacherskie są sprawdzonym sposobem na pokonanie bukmachera ? Mam zamiar powiedzieć Ci jakim systemem grać by szybko i skutecznie zarobić pieniądze na zakładach bukmacherskich.

System bukmacherski

Kiedy chcesz pokonać bukmachera musisz mieć system bukmacherski, który gwarantuje Ci to niemal w 100 %. Zapomnij jednak o sure betach, progresjach na remis czy innych systemach bukmacherskich, które tylko w teorii są sprawdzone i dochodowe.

Sure bety? A co jeśli drugi bukmacher wycofa zakład lub zrobi zwrot ? Co jeśli stracisz połączenie internetowe ? Czy naprawdę chcesz ryzykować tysiące złotych dla 1 % zysku w sure becie ? Ten system bukmacherski to kpina, a nie dobry sposób na ogranie bukmachera.

Progresja na remis bardzo często niedoceniania jest przez grających. Zbyt pochopnie zakładają oni stawkę początkową na wysokim pułapie lub przyjmują założenia, że maksymalnie w pięciu czy sześciu etapach gry progresji na remis uda się im osiągnąć zysk. Progresja na remis, to naprawdę dobry system bukmacherski jednak ludzie przyjmują bardzo błędne założenia, które koniec końców doprowadzają do bankructwa. Jeśli jednak zdecydujesz się grać progresję na remis w bardziej przemyślany sposób to możesz grać naprawdę systemem bukmacherskim wartym uwagi.

Jakim systemem grać?

Jaki ja system bukmacherski mogę Ci polecić ? Najwięcej wartościowych systemów bukmacherskich spotkamy wtedy kiedy zdecydujemy się jakiś kupić, bo te są przemyślane i stworzone przez zawodowych graczy, chociaż przy odrobinie szczęścia i dobrych typach nawet prosty system bukmacherski gry na przeciwnika faworyta może być dochodowy i skuteczny.

Kursy na nie-faworytów są naprawdę wysokie, a jak pokazuje rzeczywistość system bukmacherski opierający się o takie właśnie typy jest bardziej skuteczny niż nam się wydaje. Tylko pozornie mamy wrażenie, że Manchester City czy Real Madryt rzadko kiedy przegrywają swoje mecze. Obstawiając przeciwko najlepszym drużynom Europy, możemy stworzyć system bukmacherski z wysokimi wygranymi i małymi stawkami.

Na pewno jest to system bukmacherski, który polecę grać znacznie częściej niż bezmyślnie obstawiać kursy rzędu 1.05 – 1.1

Warto zastanowić się w przypadku systemu bukmacherskiego z wysokimi wygranymi i małymi stawkami za jakie stawki właśnie grać. Może to być przykładowo gra za 1 jednostkę budżetu połączony z progresją – jeśli trzy kolejne typy okażą się nieprawidłowe podnosimy stawkę dwukrotnie. Połączenie stawki procentowej z progresywną może stanowić podwaliny wyjątkowo skutecznego systemu bukmacherskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *