system bukmacherski
jaki system bukmacherski
Systemy bukmacherskie

JAKI SYSTEM BUKMACHERSKI

Często słyszę pytanie jaki system bukmacherski najlepiej wybrać. Nie jest to pytanie, na które łatwo odpowiedzieć, żebyś poznał skuteczną metodę zarabiania na zakładach bukmacherskich. I wcale nie chodzi o to, że nie wiem jaki system bukmacherski jest najlepszy, ale o to, że nie każdy system bukmacherski jest tak samo dobry dla każdego. O czym mowa?

Ano mowa o tym, o czym wspominałem już na moim blogu. Rozchodzi się o to, że każdy system bukmacherski ma swoje wymagania, kryteria „uruchamiające”, które trzeba spełnić, żeby w ogóle rozpocząć grać takim sposobem na bukmachera. Nie da się bowiem realizować takiego systemu bukmacherskiego jak progresja na remisy jeśli chcesz rozpocząć grę od 100 zł, a Twój budżet wynosi 1000 zł. Po prostu (mimo tego, że progresja na remisy to dobry sposób na bukmachera) nie dasz rady realizować skutecznie tego systemu bukmacherskiego, jeśli taki jest Twój budżet.

Jak zatem widzisz, zastanawiając się jaki system bukmacherski będzie najlepszy, wcale nie powinieneś patrzeć na to (przynajmniej w głównej mierze) jakie wyniki osiągają inni gracze obstawiający w ten sposób. Przede wszystkim powinieneś sprawdzić czy analizowane przez Ciebie systemy bukmacherskie faktycznie nadają się do Twojego budżetu, odpowiadają skuteczności Twoich typowań i czy inne elementy systemu bukmacherskiego są dla Ciebie akceptowalne.

Jaki system bukmacherski wybrać

Moim zdaniem zastanawiając się jaki system bukmacherski wybrać powinieneś przeanalizować kilka istotnych elementów. Sprawdź czy rzeczywiście budżet pozwoli Ci na taką grę, czy będziesz potrafił wyznaczać kolejne typy dla systemu, czy będziesz miał czas (niektóre systemy polegają na obstawianiu meczy tylko w weekend, inne wymagają gry na żywo „live”). Widzisz, że myśląc nad tym jaki system bukmacherski grać będziesz musiał również zwracać uwagę na tak nieoczywiste czynniki jak choćby potrzebny czas. Kiedy jednak już dowiesz się jaki system bukmacherski jest dla Ciebie najodpowiedniejszy, po prostu rozpocznij grę za jego pomocą, SPRAWDZAJ wyniki i optymalizuj swój sposób na bukmachera, tak żeby po czasie zrealizować swój cel, czyli zarobić X zł (to bardzo ważne byś miał wyznaczony cel).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *