system bukmacherski
jak zarobić na zakładach
Systemy bukmacherskie

JAK ZAROBIĆ NA ZAKŁADACH

Pytanie jak zarobić na zakładach bukmacherskich zadają sobie nie tylko początkujący gracze, ale także nawet ci bardziej doświadczeni. Ograć bukmachera jest naprawdę ciężko, ale istnieje kilka sprawdzony sposobów na to jak zwiększyć swoje szanse na ogranie bukmachera i zarobienie pieniędzy na zakładach bukmacherskich. Poniżej przedstawiam 3 sprawdzone sposoby jak zarobić na zakładach.

Graj wartościowe typy

Wartościowe typy bukmacherskie to takie, których prawdopodobieństwo trafienia pomnożone przez kurs jest większe niż 1. Co to oznacza ? Na pewno nie jest to gwarancja trafienia, ale grając wartościowe typy bukmacherskie w długim czasie powinieneś wyjść na plus. Dlaczego ? Ponieważ jest to tak zwany wartościowy typ, którego kurs (cena) jest lepsza niż powinna być w odniesieniu do szans trafienia. Obstawiając wartościowy typ bukmacherski to tak samo jak gdybyś kupił produkt w cenie niższej niż wszędzie indziej – w 2 na 10 przypadków nie zrobisz na tym większego interesu, ale 80 % takich transakcji da Ci zysk.

By jednak grać wartościowe typy musisz sprawnie poruszać się w wyznaczaniu prawdopodobieństwa. Jeśli zrobisz to nieumiejętnie, to może dojść do sytuacji, w której w Twojej ocenie dany typ będzie wartościowy, a w rzeczywistości taki nie jest. Prawidłowa ocena prawdopodobieństwa jest kluczem do tego jak znaleźć wartościowe typy.

Stosuj systemy bukmacherskie

Systemy bukmacherskie bardzo często utożsamiam ze strategią, taktyką gry drużyny. Ileż to jest przykładów w świecie piłki nożnej gdzie drużyna teoretycznie dużo słabsza pokonuje faworyzowanego przeciwnika tylko dlatego, że miała odpowiednią taktykę ? Kiedy Ty w swojej grze zastosujesz systemy bukmacherskie również będziesz mógł pokonać mocniejszego przeciwnika, jakim na pewno jest bukmacher.

Jakimi systemami bukmacherskimi zatem warto grać ? Przede wszystkim musisz uświadomić sobie, że system bukmacherski to połączenie typów jakie będziesz grał wraz z sposobem dobierania stawki.

Od kiedy wiesz, że musisz grać wartościowe typy to pozostaje dowiedzieć się jakimi stawkami je obstawiać. Najlepszym połączeniem jest dobór stawki na podstawie procentu budżetu (np. kursy z przedziału 2.2 – 2.75 gram za 3 % budżetu, a kursy 2.76 – 3.25 za 2 % budżetu itd.) wraz ze stawkami progresywnymi (np. za każdym razem kiedy poprzedni zakład okazał się przegrany, to podwajam stawkę).

Odpowiednio dobrane stawki pozwalają stworzyć naprawdę skuteczny i dochodowy system bukmacherski więc powinieneś zrobić wszystko by stawki były poprawne. Dobrze dobrane stawki do systemu bukmacherskiego pozwalają znacząco zredukować wydźwięk niecelnych typów. Jeśli potrafisz zarządzać swoim budżetem i dobrze dobierać stawki do zakładów bukmacherskich to nawet przy średniej skuteczności typów możesz stworzyć dochodowy system bukmacherski.

Napisz dodatkowe założenia

Często gracze początkujący i średnio zaawansowani przegrywają wiele pieniędzy, ponieważ nie trzymają się dodatkowych założeń. Np. twierdzą, że „ten typ jest pewny, więc wyłamię się ze swoich zasad o nieprzekraczaniu budżetu i zagram za 25 % swojej kasy” – takie podejście do zakładów bukmacherskich często, a wręcz zawsze kończy się porażką i nie sposób w takim środowisku stworzyć dochodowy system bukmacherski.

Kolejnym problemem jest gra pod wpływem emocji, szczególnie kiedy próbujemy się odegrać za nietrafiony zakład. Kiedy nieszczęśliwie przegrałeś pieniądze na zakładach to pozwól sobie ochłonąć, odejdź od komputera i wróć do zakładów bukmacherskich za jakiś czas. Kiedy grasz pod wpływem emocji to stawiasz nieprzemyślane typy za bardzo nierozsądne stawki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *