system bukmacherski
jak zarabiać na zakładach bukmacherskich
Systemy bukmacherskie

JAK ZARABIAĆ NA ZAKŁADACH BUKMACHERSKICH

Dzisiaj postaram się powiedzieć jak zarabiać na zakładach bukmacherskich, o ile oczywiście w ogóle jest to możliwe.

Nie trzeba doszukiwać się daleko idących statystyk, wystarczy wejść na pierwsze, lepsze forum internetowe, z którego (nie będąc geniuszem) możemy wywnioskować, że 9 na 10 graczy traci pieniądze obstawiając mecze. Czy wobec tego naprawdę można powiedzieć jak zarabiać na zakładach bukmacherskich? Jestem przekonany, że tak.

Dlaczego moje zdanie jest przeciwne temu co pokazuje rzeczywistość? Czy znam jakiś sekretny sposób na to jak zarabiać na zakładach bukmacherskich? Otóż nie. Po prostu widzę, że ludzie, którzy przegrywają sami sobie są winni. Dlaczego? Dlatego, że:

  • grają za zbyt duży procent swojego kapitału,
  • stawiają mecze na których się nie znają (niedokładna analiza)
  • sugerują się kursami
  • myślą, że pewniaki istnieją
  • nie stosują systemu bukmacherskiego,
  • źle dobierają stawki,
  • ulegają emocjom.

Gdyby wyeliminować te błędy to mamy pierwsze odpowiedzi na pytanie jak zarabiać na zakładach bukmacherskich. Jak widzisz dostrzeżenie tych błędów nie było trudne, wystarczyło chwilę się zastanowić. Możesz zastanawiać się jak tak banalne błędy wpływają na wyniki na zakładach bukmacherskich, ale wierz mi lub nie – mają ogromny wpływ, co powoduje, że większość osób, które je popełnia bardzo szybko traci swój kapitał.

Nie trzeba szukać wyjątkowych sposobów na bukmachera, bo poprawienie wyżej wymienionych elementów obstawiania jest pierwszym krokiem, żeby przekonać się jak zarabiać na zakładach bukmacherskich. Oczywiście ich identyfikacja była łatwa, ale poprawienie w grze nie będzie wcale takie banalne.

Jak na pewno zarobić na zakładach bukmacherskich

Nigdy idealnie nie odpowiemy na pytanie jak na pewno zarobić na zakładach bukmacherskich, ale jestem pewien, że jeśli poprawimy wyżej wymienione elementy, to na pewno osiągniemy lepsze wyniki na zakładach sportowych.

Oczywiście to jak będziesz dobierał stawki, wyznaczał i analizował typy powinno mieć nierozerwalne połączenie z systemem bukmacherskim, bo każdy jest sposób gry jest nieco inny. W niektórych systemach na bukmachera, które mówią jak zarobić na zakładach bukmacherskich gra opiera się o wysokie kursy, wobec czego lepiej sprawdzi się stawka modulowana (dobierany % budżetu dla danego typu przy danym kursie), a w innym systemie bukmacherskim lepsza okazać się może progresja czy nawet stawka płaska! Nie ma reguły, tę regułę musisz wypracować sobie sam.

Równie ważny co dobre typy i skutecznie przypisana im stawka, w zakładach bukmacherskich jest spokój. Oznacza to, że nie powinieneś grać jak Ci podpowiada serce, a rozum, bowiem emocje są złym doradcom w obstawianiu meczy. Znacznie lepiej kierować się sztywnymi regułami, które nakreśla system bukmacherski, bowiem wtedy znacznie szybciej dojdziesz do punktu, w którym będziesz pewien, że wiesz jak zarabiać na zakładach bukmacherskich. Spokój, opanowanie i sztywne trzymanie się zasad Twojego sposobu gry to sprawdzony przepis na sukces.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *