system bukmacherski
jak wygrać z bukmacherem
Systemy bukmacherskie

JAK WYGRAĆ Z BUKMACHEREM

Dzisiaj podam Ci sprawdzone porady na to w jaki sposób wygrać z bukmacherem. Mam zamiar udzielić Ci kilku wskazówek, które od razu spowodują, że Twoje wyniki na zakładach bukmacherskich będą lepsze. Jedynym warunkiem jest byś zastosował się do nich od razu, bez zbędnych pytań.

Znasz to uczucie kiedy wydaje Ci się, że wypróbowałeś już wszystkie sposoby na bukmachera, systemy bukmacherskie nie zdają egzaminu. Typy jakie obstawiasz są nieskuteczne, a jakkolwiek nie dobierałbyś stawek to i tak nie potrafisz zarobić na zakładach sportowych. Boli Cię to, że Twoja rozległa wiedza na temat sportu nie pozwala Ci zarabiać na czymś co jest Twoim hobby. To nieprzyjemne uczucie, ale ja postaram się poprowadzić Cię przez prostą drogę, która pokaże na końcu jak grać, żeby wygrać z bukmacherem.

Musisz uświadomić sobie dwie sprawy:

  • bukmacher ma przewagę,
  • większość graczy jeszcze bardziej tę przewagę powiększa.

O co mi chodzi? Ano bukmacherzy robią wszystko by mieć matematyczną, statystyczną przewagę. Na przykład poprzez marżę bukmacherską. Stanowi ona różnicę pomiędzy kursem realnym, a oferowanym. (Gdyby było „sprawiedliwie” to przy prawdopodobieństwie 50% do 50% – np. w tenisie – to kursy powinny wynosić 2.0 na obu zawodników, a tymczasem wynoszą 1.9 i 1.92) – oto marża bukmacherska.

Bukmacherzy stosują również wiele zaawansowanych narzędzi oraz posługują się wiedzą swojej wyszkolonej kadry, przez co uzyskują jeszcze większą przewagę nad graczem. Mają dostęp do informacji i statystyk, których przeciętny gracz nie wykorzystuje.

A dlaczego i w jaki sposób gracze powiększają przewagę bukmachera? Rozchodzi mi się o to, że często gracze popełniają szkolne błędy jak gra za zbyt duży % kapitału, stawiają nietrafione typy, grają coś na czym kompletnie się nie znają, nie stosują systemu bukmacherskiego. Jest szereg prostych błędów, które powodują, że szansa na zarobienie pieniędzy na zakładach drastycznie spada. I to na życzenie graczy.

Jak grać, żeby wygrać?

Najłatwiej powiedzieć można by było, żeby grać nie popełniając powyższych błędów. Wtedy wygrasz zarobisz pieniądze na zakładach bukmacherskich. Trzeba mieć jednak na uwadze, że psychologia ma bardzo silny wpływ na to jak zachowuje się gracz, który często podejmuje irracjonalne decyzje. Jedną z podstaw sukcesu na zakładach sportowych jest by odrzucić swoje subiektywne odczucia, a postępować według jakiegoś schematu, strategii gry. Taką strategią, taktyką może być system bukmacherski, z którego korzystają zawodowi gracze. Bardzo ciężko jest mi sobie wyobrazić człowieka, który zarabia na zakładach sportowych, a nie stosuje systemy bukmacherskiego. Dzięki temu, że systematyzuje on grę, staje się ona automatyczna, mechaniczna, a nie polega na subiektywnych typach czy działaniach, co często prowadzi do błędów. Innymi słowy systemy bukmacherskie niwelują możliwość błędu w znacznym stopniu, dlatego warto je stosować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *