system bukmacherski
jak ograć bukmachera
Systemy bukmacherskie

JAK OGRAĆ BUKMACHERA

W tym artykule dowiesz się wiele istotnych rzeczy, które powiedzą Ci jak ograć bukmachera. Gdybym zapytał ludzi obstawiających zakłady, to średnio 9 na 10 zastanawia się każdego dnia jak ograć bukmachera i bardzo chciałaby poznać taki sposób, system bukmacherski, który by to gwarantował.

Czy ja zagwarantuje Ci, że dowiesz się jak ograć bukmachera na 100%? Na 100% mogę Ci zagwarantować, że poznasz sposoby, które przybliżą Cię do ogrania bukmachera, dowiesz się jakie proste kroki możesz podjąć, żeby osiągać znacznie lepsze wyniki na zakładach bukmacherskich niż do tej pory.

Czy w ogóle da się ograć bukmachera? Oczywiście, że tak, ale trzeba unikać znacznej ilości błędów, które popełniają niemal wszyscy grający. Proste i małe kroki, a także cierpliwość to przepis na sukces w zakładach bukmacherskich.

A więc jak ograć bukmachera? Pierwszym krokiem, bardzo podstawowym jest to byś zrozumiał, że w zakładach bukmacherskich nie ma czegoś takiego jak „pewniak”. Jeśli wydaje Ci się, że coś jest pewne – jakiś typ, zwycięstwo drużyny, wynik to jak najszybciej przestań tak myśleć! Co więcej – są duże szanse, że wcale nie stanie się tak jak Ci się wydaje (o ile sugerujesz się tylko przeczuciem, nie popartym przez analizę spotkania). Kiedy wiesz, że pewniaki nie istnieją, jesteś bliżej wiedzy jak ograć bukmachera.

Co musisz wiedzieć, żeby ograć bukmachera

To co musisz wiedzieć, żeby ograć bukmachera zawarłem w kilku punktach, które krok po kroku polepszą Twoje wyniki osiągane na zakładach sportowych. Konkretnie:

  • graj za mniej – nie wiem czy wiesz, ale zdecydowana większość grających stawia na pojedyncze zakłady zdecydowanie za dużo pieniędzy, podczas gdy zawodowi gracze nie przekraczają pułapu 4% całego budżetu na kupon. Wiem, że przy małym budżecie znacząco ogranicza to wygrane, ale jak wspomniałem – bukmachera ograsz kiedy będziesz cierpliwy.
  • Stawiaj przemyślane typy – to podstawa jeśli chcesz wreszcie dowiedzieć się jak ograć bukmachera, ponieważ nie ma nic gorszego niż obstawianie mecz, dyscyplin, na których się nie znasz, a typy stawiasz „po kursach”. To błąd amatorów, początkujących, na który nie możesz sobie pozwolić.
  • nie graj pod wpływem emocji – wiesz na pewno, że kiedy przegrasz kupon to masz ochotę szybko się odegrać. To błąd – wtedy stawiasz wysokie stawki na nieprzemyślane zakłady. Nie ma nic gorszego niż gra pod wpływem emocji, którą Ci odradzam.
  • Bądź lepszy – to prosty sposób jak osiągać sukces w życiu w ogóle, a nie tylko wtedy kiedy chcesz się dowiedzieć jak ograć bukmachera. O co mi się rozchodzi? Ano o to, żebyś analizował swój sposób gry, system bukmacherski i starał się to poprawić. Sprawdź jakie typy mają największą skuteczność, jakie ligi, mecze przynoszą największe zyski. Może handicapy, które obstawiasz tak rzadko są skuteczniejsze niż zwykły typ na mecz?

O tym jak ograć bukmachera możesz dowiedzieć się sam o ile tylko będziesz starał się rozwijać. Najważniejsze to od czegoś zacząć – wybrać system bukmacherski i rozpocząć grę. Potem ją udoskonalać obserwując efekty i wreszcie mieć sposób na bukmachera, który Cię zadowala.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *