system bukmacherski
jak grać żeby wygrywać na zakładach bukmacherskich
Systemy bukmacherskie

JAK GRAĆ ZAKŁADY BUKMACHERSKIE ŻEBY WYGRAĆ

W dzisiejszym wpisie chciałem Wam powiedzieć po prostu jak grać zakłady bukmacherskie, żeby wygrać, czyli zarobić pieniądze. Na zakładach sportowych możemy grać z różnych przyczyn – dla podniesienia emocji oglądanemu meczu, dla hobby, dla zabawy, bo interesuje nas piłka nożna, chcemy się sprawdzić. Powodów może być wiele, ale nie oszukujmy się, że najbardziej poważnym i powszechnym jest chęć zarobienia pieniędzy na zakładach. Zdecydowana większość osób obstawiających mecze chce wiedzieć jak grać zakłady bukmacherskie żeby zarabiać. I nie ma w tym nic dziwnego, bo pieniądze jakie można zdobyć są ogromne.

Zanim dowiesz się jak grać zakłady bukmacherskie, żeby wygrać musisz uświadomić sobie jak wiele rzeczy będzie Ci przeszkadzać. Należą do nich:

  • marża bukmacherska (różnica między oferowanym kursem, a kursem który powinien być oferowany względem prawdopodobieństwa) – najłatwiej wyjaśnić to na przykładzie dwudrogowego zakładu „kto rozpocznie mecz” – szanse są pół na pół, a więc kurs powinien wynosić 2.0, a tymczasem wynosi 1.8, a więc te 0.2 w kursie to właśnie marża bukmachera;
  • Twoje emocje – przegrasz kupon i podobnie jak większość graczy będziesz chciał bardzo szybko się odegrać. Zrobisz wszystko byle tylko odzyskać utracone pieniądze. To prowadzi do kiepskich, nieprzemyślanych zakładów;
  • mały kapitał – każdy chciałby wygrywać dużo, ale większość graczy posiada znikomy kapitał na początku gry. Aby wygrywać dużo, stawiają dużo, co jest sprzeczne z zasadą profesjonalnych graczy, którzy wiedzą jak grać zakłady bukmacherskie, żeby zarabiać. Tacy gracze stawiają maksymalnie kilka % swojego kapitału na jeden kupon.

Powodów, które będą Ci przeszkadzały osiągnąć sukces, zamierzony cel jest naprawdę sporo i musisz nauczyć się je eliminować. Kiedy Ci się to uda, wtedy będziesz znacznie bliżej dojścia do drogi, która kieruje na bukmacherski sukces. Moim zdaniem początkiem przygody z zakładami bukmacherskimi powinna być właśnie nauka niwelizacji wyżej wymienionych błędów.

Jak zarobić na zakładach bukmacherskich

Kiedy już nauczysz się unikać tych błędów, będziesz mógł dowiedzieć się jak zarobić na zakładach bukmacherskich. Nie jest to łatwe, ale jeśli Twoja strategia gry jest odpowiednia, to jak najbardziej możliwe do osiągnięcia. Prócz unikania powyższych błędów, musisz:

  • grać rozsądne typy, które poddałeś właściwej analizie – w życiu nie stawiaj typów po kursach, nie graj czegoś na czym się nie znasz. Uwierz mi, że w ten sposób na pewno nie zarobisz na zakładach bukmacherskich;
  • graj za dobrze dobrane stawki – odpowiedni dobór stawek to ponad 50% sukcesu na zakładach bukmacherskich. Jeśli odpowiednio je rozpiszesz, dobierzesz do kolejnych zakładów, wiesz co robić w przypadku przegranej, to prawdopodobnie już jesteś blisko informacji jak zarabiać na zakładach bukmacherskich.

To dwa główne elementy, które tworzą Twój system bukmacherski. Niezwykle ważne jest, żebyś (zanim zaczniesz grać) wyznaczył sobie budżet oraz cel jaki chcesz osiągnąć. Następnie realizuj swoją strategię gry i sprawdzaj czy udaje Ci się osiągać cel. Jeśli tak – Twój system bukmacherski jest dobry. Jeśli nie – musisz go zoptymalizować lub poszukać innego systemu bukmacherskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *