system bukmacherski
jak częściej wygrywać na zakładach bukmacherskich
Systemy bukmacherskie

JAK CZĘŚCIEJ WYGRYWAĆ NA ZAKŁADACH BUKMACHERSKICH

Dzisiaj powiem parę słów na temat jak częściej wygrywać na zakładach bukmacherskich, bo wiem, że to problem, z którym borykają się nie tylko gracze początkujący, ale również i ci z większym doświadczeniem.

Jednym z podstawowych warunków, żeby zrozumieć jak wygrywać na zakładach bukmacherskich i jak robić to częściej jest świadomość, że tak zwane pewniaki nie istnieją. Wiem, że zdecydowanie przeważająca część graczy obstawiających zakłady bukmacherskie, kiedy analizuje nadchodzące spotkania uważa, że „ten typ to pewniak”. Niestety, ale na takim podejściu do zakładów bukmacherskich można szybko i bardzo boleśnie się „przejechać”. Pewniaki nie istniały, nie istnieją i istnieć nie będą. Nawet Real Madryt może przegrać z ostatnią drużyną ligi, a Barcelona przegrywać z Celtą Vigo 3:0 po 30 minutach meczu. Pozornie wydaje się to nierealne, ale w sporcie, a już w szczególności w piłce nożnej nie ma nic pewnego. Musisz uświadomić sobie, że pewniaki nie istnieją i dopiero wtedy możesz zacząć zastanawiać się jak zarobić na zakładach bukmacherskich.

Drugim istotnym elementem zdobywania wiedzy jak ograć bukmachera jest uświadomienie sobie na jakich typach wychodzisz najlepiej. Oczywistą oczywistością jest to byś stawiał dyscypliny, rozgrywki, mecze na których się znasz. Bowiem tylko na takich jesteś w stanie realnie i prawidłowo oceniać szanse trafienia. A tylko w takim przypadku możesz sobie odpowiedzieć czy warto dany typ zagrać. Chciałbym byś jednak zdawał sobie sprawę, że swoje typy musisz analizować. Co mam na myśli? Sprawdzaj, na których typach zarabiasz najwięcej. Może się bowiem okazać, że typy na porażki faworytów choć mają o 25% mniejszą skuteczność trafień niż gra na gospodarzy w meczach ligi angielskiej i niemieckiej, to jednak daje większe zarobki, ponieważ średni kurs jest o tyle większy, że takie typy są bardziej opłacalne.

Co zrobić, żeby na zakładach bukmacherskich zarobić

Jeśli chcesz wiedzieć jak zarobić na zakładach bukmacherskich to musisz mieć świadomość powyżej wymienionych czynników, ale także nigdy nie próbować się odegrać. Pracowałem z wieloma graczami (w różnym stopniu ich zaawansowania) i widziałem ich główny problem, który dotyczy 90% osób obstawiających zakłady bukmacherskie. Otóż oni wszyscy bardzo chcieli się odegrać. To jasne, że celem każdego jest zarobić na zakładach bukmacherskich, nie mam co do tego wątpliwości, ale jeśli po przegranym zakładzie będziesz robił wszystko, żeby się odegrać to z niemal 100% pewnością powiem Ci, że postawisz zakład bezwartościowy – po zawyżonej stawce, na typ wymuszony, taki którego nigdy byś nie zagrał jeśli poddałbyś go analizie. Ci ludzie robią to, żeby „szybko się odegrać”, a tak naprawdę jeszcze bardziej popadają w kłopoty tracąc kolejne pieniądze. Pośpiech to zły doradca i grając w ten sposób nigdy nie zarobisz na zakładach bukmacherskich. Moja rada: graj bez emocji i nigdy nie graj, żeby się odegrać.

Żeby zarobić na zakładach bukmacherskich musisz sobie wyznaczyć cel. Ale co to ma wspólnego z obstawianiem meczy? Uwierz mi, że ma, jak zresztą cała psychologia człowieka. Otóż badania dowodzą, że osoby, które mają cel i zapiszą go (choćby na kartce papieru) o 90% częściej go osiągają niż ci, którzy celu nie mają (oraz go nie zapisali!). Być może teraz wydawać Ci się to śmieszne, ale uwierz mi, że jeśli zapiszesz swój cel, to szybciej zarobisz na zakładach bukmacherskich, a o to przecież chodzi, prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *