system bukmacherski
dochodowy system bukmacherski
Systemy bukmacherskie

DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Każdy chciałby mieć dochodowy system bukmacherski, który pozwalałby zarabiać pieniądze na zakładach sportowych, ale nie jest łatwo znaleźć taki sposób gry u bukmachera, który to gwarantuje. Jest kilka elementów składowych, które decydują o tym, że system bukmacherski jest dochodowy, ale na pewno możemy wymienić kilka czynników, które wpływają na ocenę dochodowości systemu bukmacherskiego w sposób najbardziej istotny.

Przede wszystkim jednak chciałbym byśmy wyjaśnili sobie kiedy system bukmacherski jest dochodowy. Dla mnie oznacza to sytuację, w której zarabiam na systemie bukmacherskim x% w ujęciu tygodniowym, miesięcznym czy rocznym. Warto rozgraniczać ocenę systemu bukmacherskiego w ten sposób, ponieważ to pozwala rzetelnie ocenić jego skuteczność. I bardzo ważna uwaga – napisałem pozwala zarabiać x%, ponieważ w przypadku zysku (nie ma znaczenia w jakiej wysokości, ale jeśli jest) to system bukmacherski jest dochodowy. To czy 5% zysku jest dla Ciebie atrakcyjne, czy nie zależy już od indywidualnych preferencji, celów, założeń systemu, ale świadczy o tym, że ten sposób gry jest dochodowy. Wartości, wysokość zysku można przecież optymalizować, zwiększać, zmieniając trochę system bukmacherski.

Oczywiście, każdy z nas chciałby mieć system bukmacherski, który gwarantuje setki tysięcy złotych miesięcznie, ale trzeba mieć na uwadze, że w przypadku oceny systemu pod kątem dochodowości trzeba brać pod uwagę wysokość budżetu. Ciężko oczekiwać by istniał system bukmacherski na tyle dochodowy, że przy budżecie 500 zł dawałby zarobić kilkadziesiąt tysięcy. Jeśli chcesz sporo zarabiać to musisz mieć dochodowy system bukmacherskiale także realnie wyznaczać cele, zgodnie z tym na co pozwala Ci Twój kapitał.

Sposób na dochodowy system bukmacherski

Mój sposób na dochodowy system bukmacherski jest taki, żeby na początku wyznaczyć kapitał na grę oraz cel jaki chcę osiągnąć. To podstawowe założenia, które nakreślają dalszą strategię gry. Kiedy udało mi się je wyznaczyć, mogę przystąpić do kolejnych etapów tworzenia dochodowego systemu bukmacherskiego.

Każdy dochodowy system bukmacherski składa się z dwóch podstawowych wytycznych:

  • jakie typy + sposób ich dobierania,
  • jakie stawki.

Musisz mieć te dwie informacje by system bukmacherski miał mieć ręce i nogi, a także być dochodowy. Musisz zdawać sobie sprawę jakie typy należy stawiać (oraz jak je dobierać – czyli jakimi wartościami się kierować). Na przykład sposób dobierania typów może być określony w następujący sposób:

  • kursy 2.5-3.99 na gospodarzy
  • ligi: angielska, niemiecka, włoska
  • nie grać na krajowe puchary,
  • nie grać po przerwie na reprezentacje.

To oczywiście tylko przykład, który miał Ci uświadomić jak zaczyna się rozpisywać dochodowy system bukmacherski. Ale nie wolno nam zapomnieć o drugim, bardzo istotnym czynniku jakim jest sposób dobierania stawek. Może on wyglądać następująco:

  • dla kursów 2.5 – 2.9 za 4% budżetu,
  • dla kursów 2.91 – 3.51 za 3% budżetu,
  • dla kursów >3.52 za 2.5 % budżetu.

To jeden ze sposobów jak stworzyć dochodowy system bukmacherski na zakłady z piłki nożnej. Oczywiście Ty sam musisz przemyśleć jakie typy są dla Ciebie najbardziej efektywne (co nie jest tożsame z tym, że trafiasz je najczęściej) oraz przeanalizować jaki sposób dobierania stawek jest najlepszy dla Twojego kapitału. Dopiero potem stworzysz sposób gry, który będzie skuteczny i dochodowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *