system bukmacherski
dobry system bukmacherski
Systemy bukmacherskie

DOBRY SYSTEM BUKMACHERSKI

Przedstawię Ci dobry system bukmacherski, który moim zdaniem nie jest zbyt skomplikowany, a którym możesz osiągać zyski na pewno większe od tych, które osiągają ludzie umieszczający na swoich kuponach typy na Real Madryt, Manchester City czy PSG, drużyny, które co chwile się potkną niwecząc kupon.

Pierwsze co chciałbym powiedzieć to, że obstawianie na niskie kursy kompletnie mija się z celem i w ten sposób nie zarobisz na zakładach bukmacherskich. Uwierz mi, że ten scenariusz przerabiałem już tysiące razy obserwując graczy, którzy marnotrawili swoje pieniądze na zakładach nie potrafiąc wygrać choćby złotówki, a na ich kuponach średni kurs nie przekraczał wartości 1.39. Czy wobec tego dobry system bukmacherski może opierać się na niskich kursach? Na pewno nie. Od tego zaczęliśmy wyliczankę z czego dobry system bukmacherski nie może się składać.

Zapewne wiesz, że profesjonalni gracze zarabiają pieniądze, ponieważ mają jakiś dobry system bukmacherski. Ale co jest jego największą wartością? Moim zdaniem (a uwierz mi, że trochę o tym wiem), największą zaletą systemów bukmacherskich są stawki. Odpowiednio rozpisane, dobrane i przemyślane. To one przesądzają o tym czy dany system bukmacherski jest dobry, czy raczej nie wygrasz nim pieniędzy. Jeśli stawki w systemie bukmacherski są dobre, to na pewno zarobisz pieniądze. Prędzej czy później, ale zarobisz. A więc kolejnym elementem bez którego nie stworzysz dobrego systemu bukmacherskiego są stawki.

Żaden dobry system bukmacherski nie mógłby powstać gdyby jego autor nie wyznaczał założeń. Budżet, cel gry, rodzaj typów jakie będzie stawiał, po jakich stawkach. Może Ci się wydawać, że uwzględnianie w swoim systemie bukmacherskim jaki masz budżet czy jaki jest Twój cel nie ma znaczenia, ale uwierz lub nie, znacznie więcej osób, które zapisują swój cel – realizują go, podczas gdy Ci, którzy celu nie mają (lub go nie zapisali), nie osiągają sukcesu.

Sukces powinien opierać się również na tym, że dobry system bukmacherski tworzysz na podstawie sposobu gry, na czymś na czym się znasz. Zapomnij o obstawianiu typów, które „polecił Ci kolega”, które obstawiają wszyscy na forum bukmacherskim, które wydają się pewne, ale sugerujesz się kursami lub gołymi statystykami, ale nie masz pojęcia co to za drużyna. Żeby osiągać sukces na zakładach sportowych musisz mieć dobry system bukmacherski, a ten jesteś w stanie oprzeć tylko na typach, na których się znasz i potrafisz podać racjonalne powody, dla których stawiasz tak, a nie inaczej.

Przepis na dobry system bukmacherski

Jak widzisz, wyżej poruszyliśmy sporo elementów sposobu gry u bukmachera, z których możemy stworzyć przepis na dobry system bukmacherski, czyli taki sposób obstawiania zakładów sportowych, jaki zawsze chciałeś mieć. Podsumujmy to co sobie powiedzieliśmy wcześniej, czyli co musisz mieć, żeby grać dobrym systemem bukmacherskim:

  • graj na wysokie kursy, bo jak pokazują statystyki i rzeczywistość nikt z graczy obstawiających niskie kursy nie zarabia,
  • pomyśl jak będziesz dobierał stawki do dobrego systemu bukmacherskiego, bo to najważniejszy element sposobu gry,
  • wyznacz budżet i cel, bo dzięki temu będziesz miał jasno nakreśloną strategię obstawiania,
  • stawiaj tylko to na czym się znasz. Inaczej nie osiągniesz sukcesu.

Jak widzisz przepis na dobry system bukmacherski wcale nie jest taki skomplikowany. Kiedy uda Ci się skolekcjonować wszystkie wymienione wyżej elementy, po prostu zacznij grać i obserwuj swoje wyniki. Jeśli nie będą zadowalające, oznaczać to będzie, że Twój dobry system bukmacherski wymaga pewnych usprawnień. Zobacz co należy poprawić, wprowadź zmiany w życie i znów obserwuj czy wyniki są lepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *