system bukmacherski
bezpieczny system bukmacherski
Systemy bukmacherskie

BEZPIECZNY SYSTEM BUKMACHERSKI

Bezpieczny system bukmacherski to jeden ze sposobów gry, który być może nie przynosi największych zysków o jakich mógłbyś pomyśleć, ale jego zaletą jest to, że jest…bezpieczny. Nic odkrywczego w tym momencie nie powiedziałem, ale bezpieczny system bukmacherski może być nie tylko pewny, ale również gwarantować spore zarobki, ale o tym za chwilę.

Przede wszystkim zastanówmy się na sam początek czym jest bezpieczny system bukmacherski i kiedy jakiś sposób gry u bukmachera będziemy mogli nazwać w ten sposób. Czy bezpiecznym systemem bukmacherskim będzie taki sposób gry jakim gramy cały czas i zarabiamy pieniądze, czy może taki sposób gry, gdy nie przegraliśmy ani razu, ale zyski nie są takie jak oczekujemy, jest pole do poprawy. Moim zdaniem bardziej trafną definicją bezpiecznego systemu bukmacherskiego będzie ta druga opcja, ponieważ w przypadku pierwszej, nie mamy pewności, że szczęśliwa seria nie dobiegnie kiedyś końca.

Jeśli więc chcemy stosować bezpieczny system bukmacherskito powinniśmy rozmawiać o sposobie gry u bukmachera, który nigdy nie zawodzi, zawsze przynosi mniejsze lub większe zyski, ale zawsze się nim wygrywa.

Czy taki bezpieczny system bukmacherski w ogóle istnieje? Pewnie, że tak, a jego największą wartością i wyznacznikiem sukcesu są odpowiednio dobrane stawki. Dlaczego? Nie oszukujmy się, że typować można ze 100% skutecznością. Jakkolwiek dobry byś nie był w zakładach sportowych, jakiegokolwiek nosa do wyników byś nie miał, to nie ma możliwości by mieć 100% skuteczności. A żeby wygrywać za każdym razem kiedy rozpoczynamy system, to musimy wobec tej nie 100% skuteczności odpowiednio dobierać stawki. Po co? Po to by system bukmacherski był bezpieczny, to znaczy przy pierwszym trafieniu gwarantował zysk.

Jaki system bukmacherski jest bezpieczny

Można powiedzieć, że bezpieczny system bukmacherski to choćby progresja na remisy. I zanim mnie wyśmiejesz, przeczytaj co mam do powiedzenia, do końca. Progresja na remisy jest bezpiecznym systemem bukmacherskim pod warunkiem, że posiadamy nieograniczony budżet. Remis prędzej czy później nastąpi, a pierwsze trafienie daje zysk. A więc to bezpieczny system bukmacherski, prawda? Inną kwestią jest czy takim systemem bukmacherskim ktoś chce grać? Przecież nikt z nas nie dysponuje nieograniczonym budżetem, prawda? A więc trzeba poszukać innego sposobu na to by system bukmacherski był bezpieczny.

jaki system bukmacherski jest bezpieczny

Co tworzy bezpieczeństwo systemu bukmacherskiego?

Można zastanowić się czy gra wspomnianą progresją na porażki faworytów lub handicap na faworytów nie byłby dobrym sposobem na bukmachera. Tu jednak sporo zależałoby od skuteczności Twoich typów. Zresztą progresja to nie jedyny sposób na to jak dobierać stawki do bezpiecznego systemu bukmacherskiego. Istnieje sporo czynników, które wpływają na to jak sposób gry u bukmachera jest bezpieczny, ale jednym ze sposobów na to jak taki bezpieczny system stworzyć jest wyznaczenie systemu bukmacherskiego, a następnie jego optymalizacja – czyli sprawdzanie jak spisuje się w praktyce i udoskonalanie poszczególnych elementów, by wyniki były lepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *